Prosinec 2013

Povánoční a poslední dny v roce 2013

31. prosince 2013 v 15:15 | Schleichkonik
Ahoj...vaše schleichkonik si dala pauzu. :( Proč? Nejde jí pc proto nebudou fotky..leda tak z mobilu. Co vánoce? U nás byl Ježíšek bohatý. Dostala jsem snad vše co jsem chtěla :* Ještě...neprodáváte někdo za levno mikroskop?:) Chci pitvat :D Dělám si legraci..:)) Ale přecjen kdyžtak se ozvat můžete ^^. Já jsem velmi nadšená..dostala jsem zlatý grál sbírky. Mého prvního Peter Stone Standarta ^.^ krasaveec je to veliký. Pod sedlem zas tak dokonalý není...už nám Lauru párkrát shodil , ale pro jeho nevinný ksichtík se mu vše odpustilo. Bude nám jezdít asi croosy a hobby drezurky a parkury. Jeho hlavní disciplínou však budou výstavy :) Potom taky přibyl lusitano hřebec....materiál je ten nový od schleich a dost se podobá collectě. Je z Německa a není vůbec špatný, avšak je to nezvyk :) Taky teď dělám koníkům nové kabátky :) A co více? SNAD NIC JINÉHO NEŽ VÁM POPŘÁT ŠTASTNÝ NOVÝ ROK 2014!!!!!;)

Poděkování :)

14. prosince 2013 v 14:48 | Schleichkonik
Chtěla bych hrozně poděkovat Jasmin za úžasný design...opravdu moc se mi líbí :) A také za ikonku :) Doufám že se vám všem líbí :)

zdroj certifikátu : google- šablony certifikátů

Delší pauza...a nebo ne?

14. prosince 2013 v 11:22 | Schleichkonik
Milí návštěvníci...
Polovina prosince je skoro za námi. Už píšeme dopisy, co si budeme přát pod stromeček. Někdo knihu, jiný počítačovou hru. Avšak...je na tom jediné. Udělat si radost, mít slzy radosti a jiskry v očích. Já si svůj dosavadní sen splnila. Získala jsem svůj celoživotní sběratelský sen, takový zlatý grál mé sbírky. A kdo že to je? Je to překvapení...dobře. Každopádně- je to....Peter Stone Standart Custom!:) Mám neuvěřitelnou radost, vždy jsem ho chtěla...krásný paint :3
Je to můj jediný koník k Vánocům :) Potom jenom už maličkosti...on je ten hlavní :33
*************************************************************************************

Něják jsem se zamilovala do SM :) Stablíkové teď dostávají nový kabátek i končetiny, jelikož mi některé kníky pokousal pes a stáli chudáci napatlaní bez nohou...:( Teď už dokončuji Warmblooda...s neobvyklým postojem! Řekla bych, že uspěje, ale jde jen o váš názor :)

*************************************************************************************

A nakonec? Promiňte, omluvte mne z obíhání, fakt teď nemám čas :( Navíc musím obstarat vánoční dárky a popřemýšlet o koníkům co si přeju na narozky :3 Ano, prakticky 12. ledna mi bude 12 let :D Takový magický letopočet :D
Nevadí mi, že nejsem jedna z nejstarších rančerek. Jsem ráda, že mne berete takovou jaká jsem- Rančerka, jako všechny ostatní :') Děkuji moc všem!
Ahojky :) Chorvatsko, u vodopádů :) Nová kobylka Hannovera - Alfina de Omega
.
.
.
.
.
.
( anoo...zkomolené matematické znamínka :D ) Kdo to věděl, do komentů :D

Advent za námi, další před námi :)

6. prosince 2013 v 13:42 | Schleichkonik
Ahoj!
Ráda bych Vás poprvé pozdravila v tomto měsíci zvaném ,,Prosinec". Jistě si ho mmnoho z Vás spojuje s Mikulášem, Vánoci.
Sice jsem ještě článek nenapsala, zato bych chtěla tento měsíc tedy pojmout ve ,,velkém" :)
Záře svíček, jemný vánek. Stromeček ozdoben několika ozdobičkami a ověšen řetězy, které lákají pozornost.
Každý má také jistě rád rohlíčky, vosí hnízda, linecké..a perníčky!:P Také zdobíte rádi perníčky?:)
..............................................Tak snad jsem vám alespoň malčko připoměla atmosféru vánoc, která je za dveřmi!:)
Nyní od tématu...:) Omlouvám se, ale měla jsem žaludeční potíže, proto jsem tu nebyla. Ve středu, čtvrtek a dneska jsem nešla do školy. CMkuju, zdobím ranč a byl u nás mikuláš. Čekejte fooootky :)

Nu...A JAK SE VÁM LÍBÍ NÁŠ NOVÝ DESIGN?MNĚ PŘIJDE TAKOOVÝ TEPLÝ...VÁNOČNÍ :)
Ahoj!!