Květen 2014

Včera mi bylo málo, dneska je mi moc...jak se to stalo?!

23. května 2014 v 19:25 | Schleichkonik
,,Včera mi bylo málo, dneska je mi moc, jak se to stalo...Každopádně jsem zas vy blbým věku, a jedu mimo trať"...
Úryvek z písničky od Xindla , aby bylo jasno.
Milí přátelé. Pokud tedy na tomto blogu ještě nějáké přátele mám..:)
Chtěla jsem se Vám ozvat, že tedy ještě žiju. Dala jsem si totiž trochu větší pauzu. Ano, bylo to docela dost poznat, ale ty neoatrné změny na ranči přecjen zůstanou mou tajností :)
Tak abych něják tak smysluplně začala, vyjádřím se k poslením prožitým dnům a prostě obecně co jsem dělala :)

NÁVŠTĚVA NĚMECKA 2014

Po hodně dlouhé době jsem se byla podívat s rodiči v Německu za tetou. Krásně prožité 3 dny jsem zakončila velikými nákupy...A mezi nimi se objevila i Exkluzivní kobyla Tenesse Walk Horse!
Poté ještě přibyla nová posila, 12ti letá Emma...:)

RANČ A TAK...
Na ranči je pilno. Koníci jsou momentálně v boxech, a Ti ostatní na pastevním ustájení. Prší u nás a je pochmurno. Za tu dobu co jsem sem nepsala se zde událo mnoho věcí. Tak například stavba kryté haly a připouštění kobyl.
Naše dvě reprezentantky Marie a Nela se vydaly na Mistrovství v Rakousku- Drezura. Z 57 koní se Nela umístila na krásném 14 místě a Marie opět nezklamala, a s vraným hřebcem Theseusem zabodovala a získala tak 5 místo!
Byla pro nás opravdová čest navštívit Rakouské kolbiště a vůbec- Zůčastnit se!
Po 2 dnech zase holky z Jezdckého klubu vyrazily na Hobby závody. Kačka se v parkuru umístila na 2. místě a v hobby Z1 na 6. místě :) Jolanka nám přivezla krásné 4. místo z parkuru, a vytoužené zlato ze Z1! Byli jsme na holky moc pyšní :)
Jinak k nám stihlo přijet a zároveň odjet několik koní, a za opravdový dobrý obchod považujeme koupi 12ti letého hřebce AQH Boom de Survio, který k nám přiletěl z Ameriky.

Jinak na ranči vše klape, koně sprchujeme, čistíme, jezdíme, krmíme a vše :)

Díky všem, co si to přečetli až sem dolů
Váš Schleichkonik