Červen 2014

Novinky na ranči- od 1. k 14. červnu

14. června 2014 v 8:04 | Schleichkonik
Ahoj všechny návštěvnice a návštěvníci mého ranče...Možná Vás tu ještě pár zbylo, možná také ne...Každopádně, chtěla bych Vám napsat, co se děje u nás na ranči.

Za prvé bych měla napsat tu nejpodstatnější věc, kterou mi holky sdělily, a to je to, že naše kobylka Painta- Shawara odjela za svým ,,manželem" hřebečkem Ariannem na Slovensko, kde bude probíhat říje a pak snad konečně zabřezne a dočkáme se strakatého hříbátka :) Tak nám držte palce, ať je všechno ,,ok" !

Narodila se nám dvě nová hříbátka, přesněji dvě kobylky- Lara a Launea, plemeno Trakénský kůň- Matka Loreylla po Maxis a Otec Detaxin po Warreus :) Jsou to dvě hnědky, Launea je však s ryzým nádechem.

Naše parkurová jezdkyně Lenka se zůčastnila Styl šampionátu mladých koní v parkuru. Dopadla velice dobře, 12.místo s klisnou Coradou a 15. místo s Durrelem :) Dnes jede domů, a ukáže nám fotky od fotografů atd...:)

Dále jsme od našich sponzorů dostali ZADARMO! 5 sedel Kentaur, včetně třmenů a podbřišáků, 2 páry freejumpek..<3 A 15 2x lomených udidel s kroužky :) Holky se radovaly, konečně nová sedla, ještě tak kvalitní značky!:)

Náš penzion je nyní v rekonstrukci, nateklo nám do skladu, a začala se odlupovat omítka...Hotov bude zhruba za měsíc :)

Toť vše, děkuji za přečtení a nějáký ten koment :P Nabírám nová SR/OR!!:)